INFINITY keramické umyvadlo zápustné, 55x40cm, bílá
Kód: 10NF50055Detailní popis produktu
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x40 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 12.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687038079 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8697687038079 |
| Šířka: | 550mm |
| Hloubka: | 400mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Instalace: | Zápustné |
| Balení neobsahuje: | Výpust |
| 3D model: | ANO |
| Série: | INFINITY |
| Série ID: | series.163058433393849 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
