INFINITY bidet závěsný, 36,5x53cm, ivory
Kód: 10NF41001-2KDetailní popis produktu
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x53 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687016879 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 8697687016879 |
| Šířka: | 365mm |
| Hloubka: | 530mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Série: | INFINITY |
| Série ID: | series.163058433393849 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
