IMALA WC kombi, Vortex Rimless, spodní/zadní odpad, bílá
Kód: PC107VDetailní popis produktu
Technologie splachování Vortex Rimless
Vortex - toalety bez tradičního oplachového kruhu. Při splachování voda vytéká z jednoho bodu a efektivně opláchne vnitřní prostor keramiky pomocí vodního víru. Tato technologie splachování je nejen účinná, ale i velmi tichá.


Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x83x62 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 830 mm |
| Hloubka | 620 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost | 44.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913123191 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kombi |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 44.4 kg |
| EAN: | 8590913123191 |
| Šířka: | 355mm |
| Výška: | 830mm |
| Hloubka: | 620mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Hranaté |
| Ostatní: | Odpad spodní;Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Napouštěcí a vypouštěcí ventil;Kotvící sada |
| Technologie splachování: | Vortex |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 3 l / 4,5 l |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
