Hlavová sprcha, 300x300mm, ABS/chrom
Kód: SC174Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 300 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost | 1.0400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124129 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 8590913124129 |
| Šířka: | 300mm |
| Hloubka: | 300mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | 1 cesta |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
