HANDICAP WC sedátko zvýšené 10cm, černá
Kód: A0071010Detailní popis produktu
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 350x120x400 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 1.7980 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956192000 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka pro seniory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 4006956192000 |
| Šířka: | 350mm |
| Výška: | 120mm |
| Hloubka: | 400mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Nosnost: | 150kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
