HANDICAP sklopné sedátko do sprchového koutu s podpěrou, 38x36cm, černá
Kód: A140110-1Detailní popis produktu
Nastavitelná výška podpěry 350-510 mm.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 360x510x382 mm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 382 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 175.0000 kg |
| Hmotnost | 4.2270 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka a stoličky pro seniory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.23 kg |
| Šířka: | 360mm |
| Výška: | 510mm |
| Hloubka: | 382mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Hliník;Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Instalace: | Vrtání |
| Nosnost: | 175kg |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
