HANDICAP madlo sklopné 600mm, černá mat
Kód: XH516BDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x250x616 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 616 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 2.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984020 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla k WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| EAN: | 8590913984020 |
| Šířka: | 100mm |
| Výška: | 250mm |
| Hloubka: | 616mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Madlo |
| Instalace: | Vrtání |
| Nosnost: | 120kg |
| Tvar: | Ostatní tvary |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
