HANDICAP madlo se zádovou opěrkou, 500mm, bílá
Kód: XH575WDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 580x124x155 mm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 124 mm |
| Hloubka | 155 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 1.2370 kg |
| EAN | 8592207022449 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla k WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 8592207022449 |
| Šířka: | 580mm |
| Výška: | 124mm |
| Hloubka: | 155mm |
| Materiál: | Ocel;Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Madlo |
| Instalace: | Vrtání |
| Nosnost: | 120kg |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
