HANDICAP madlo s držákem toaletního papíru, chrom
Kód: A220300Detailní popis produktu
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 190x260x85 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 1.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956187549 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla k WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 4006956187549 |
| Šířka: | 190mm |
| Výška: | 260mm |
| Hloubka: | 85mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Madlo |
| Instalace: | Vrtání |
| Nosnost: | 110kg |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
