HANDICAP madlo odnímatelné, černá mat
Kód: A0243310Detailní popis produktu
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 335x125x70 mm |
| Šířka | 335 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Přísavka |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 0.6550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956185491 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 4006956185491 |
| Šířka: | 335mm |
| Výška: | 125mm |
| Hloubka: | 70mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Madlo |
| Instalace: | Přísavka |
| Nosnost: | 120kg |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
