HANDICAP koupelnová stolička, výškově nastavitelná, chrom/bílá
Kód: A172101Detailní popis produktu
- Nastavitelná výška: 415 až 540 mm
- Ke stoličce lze přikoupit madla
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 595x540x360 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hmotnost | 2.4030 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956159164 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka a stoličky pro seniory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 4006956159164 |
| Šířka: | 595mm |
| Výška: | 540mm |
| Hloubka: | 360mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník;Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Instalace: | Na postavení |
| Nosnost: | 130kg |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
