HANDICAP koupelnová stolička, průměr 45cm, černá
Kód: A170110Detailní popis produktu
- Protiskluzový povrch děrovaného sedáku
- Nastavitelná výška: 350 až 530 mm
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 500x525x500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 525 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956185415 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka a stoličky pro seniory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 4006956185415 |
| Šířka: | 500mm |
| Výška: | 525mm |
| Hloubka: | 500mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník;Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Instalace: | Na postavení |
| Nosnost: | 150kg |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
