GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat
Kód: PVC24Detailní popis produktu
| Značka | GSI |
|---|---|
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost | 0.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350253 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační materiál a nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8057729350253 |
| Tloušťka umyvadla: | 5-65mm |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
