GEBERIT SIGMA50 ovládací tlačítko, bílé sklo/černý chrom
Kód: 115.671.11.2Detailní popis produktu
Dvojité ovládací tlačítko Geberit Sigma50
- Úsporné splachování pro 2 množství vody
- Ovládání zepředu
- Tyčky tlačítka zvukově izolované
- Rychlé nastavení bez nářadí
- Vhodné pro podomítkové moduly Kombifix a Duofix s nádrží UP320
Rozsah dodávky
- Upevňovací rámeček
- Sada připojovacích tyček tlačítka
- 2 stavitelné úchytky
| Značka | GEBERIT |
|---|---|
| Rozměr | 246x164x13 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina zinku |
| Hmotnost | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovládací tlačítka pro podomítkové nádržky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina zinku |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
