GALLET sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x90cm, bílá
Kód: GQ12090Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | GALLET |
| Rozměr | 120x90x3 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnost | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913985775 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 83 kg |
| EAN: | 8590913985775 |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 30mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Délka: | 1200mm |
| Materiál: | Litý mramor |
| Záruka: | 3 roky |
| Reliéf (povrch) dna: | Profilovaný |
| Série: | GALLET |
| Série ID: | series.243876833002008 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
