GAIA kosmetické zrcátko závěsné, Ø 180mm, oboustranné, zlato mat
Kód: CO202488Detailní popis produktu
Z jedné strany 3x zoom| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 230x310x290 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341333846 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8003341333846 |
| Šířka: | 230mm |
| Výška: | 310mm |
| Hloubka: | 290mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
