FULDA bidet závěsný, 36x52cm, bílá
Kód: 201.611.4Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 36x30x52,5 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972546 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 8590913972546 |
| Šířka: | 360mm |
| Výška: | 300mm |
| Hloubka: | 525mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
