FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, zlato mat
Kód: FG218Detailní popis produktu
Vyrobeno z přírodního materiálu, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v barevnosti a velikosti. Beton ošetřený vodě odolným nátěrem.
Tloušťka stěny u horní hrany umyvadla: 6 mm (stěna je kónická, vnitřní strana se směrem dolů mírně rozšiřuje).
Betonová umyvadla FORMIGO jsou jedinečná nejen použitým materiálem, ale především ruční výrobou. Každý kus je originálem, který nese otisk umu zručného řemeslníka. Jsou vyrobena litím speciální odlehčené směsi betonu do formy a naimpregnována proti nasákávání tekutin. Přiznaná pórovitá struktura betonu na vnější straně dodává umyvadlům syrový a jedinečný vzhled.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORMIGO |
| Rozměr | 60x14,5x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 10.3410 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970405 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10.34 kg |
| EAN: | 8590913970405 |
| Šířka: | 600mm |
| Výška: | 145mm |
| Hloubka: | 400mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Beton |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Balení neobsahuje: | Výpust |
| Série: | FORMIGO |
| Série ID: | series.133500468461606 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
