FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 47,5x36,5cm, měď mat
Kód: FG120Detailní popis produktu
Vyrobeno z přírodního materiálu, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v barevnosti a velikosti. Beton ošetřený vodě odolným nátěrem.
Tloušťka stěny u horní hrany umyvadla: 6 mm (stěna je kónická, vnitřní strana se směrem dolů mírně rozšiřuje).
Betonová umyvadla FORMIGO jsou jedinečná nejen použitým materiálem, ale především ruční výrobou. Každý kus je originálem, který nese otisk umu zručného řemeslníka. Jsou vyrobena litím speciální odlehčené směsi betonu do formy a naimpregnována proti nasákávání tekutin. Přiznaná pórovitá struktura betonu na vnější straně dodává umyvadlům syrový a jedinečný vzhled.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORMIGO |
| Rozměr | 47,5x14x36,5 cm |
| Šířka | 475 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 365 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 19.3100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970382 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19.31 kg |
| EAN: | 8590913970382 |
| Šířka: | 475mm |
| Výška: | 140mm |
| Hloubka: | 365mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Beton |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Balení neobsahuje: | Výpust |
| Série: | FORMIGO |
| Série ID: | series.133500468461606 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
