FORMIGO betonové umyvadlo na desku, Ø 39cm, zelená mat
Kód: FG323Detailní popis produktu
Vyrobeno z přírodního materiálu, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v barevnosti a velikosti. Beton ošetřený vodě odolným nátěrem.
Tloušťka stěny u horní hrany umyvadla: 6 mm.
Betonová umyvadla FORMIGO jsou jedinečná nejen použitým materiálem, ale především ruční výrobou. Každý kus je originálem, který nese otisk umu zručného řemeslníka. Jsou vyrobena litím speciální odlehčené směsi betonu do formy a naimpregnována proti nasákávání tekutin. Přiznaná pórovitá struktura betonu na vnější straně dodává umyvadlům syrový a jedinečný vzhled.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORMIGO |
| Rozměr | 39x14 cm |
| Průměr | 390 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 5.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970535 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 8590913970535 |
| Průměr: | 390mm |
| Šířka: | 390mm |
| Výška: | 140mm |
| Hloubka: | 390mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Beton |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Balení neobsahuje: | Výpust |
| Série: | FORMIGO |
| Série ID: | series.133500468461606 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
