FLIDO podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu, L-710, DN50
Kód: 73672Detailní popis produktu
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Délka | 710 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - pro dlaždice, Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 710 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 710 mm |
| Průtok | 60 l/min |
| Hmotnost | 1.7400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729075516 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové odtokové žlaby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.74 kg |
| EAN: | 8590729075516 |
| Balení: | 1ks |
| Instalace: | Do prostoru - pro dlaždice;Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu: | 50mm |
| Délka: | 710mm |
| Materiál: | Plast |
| Délka sprchového kanálku od: | 710mm |
| Délka sprchového kanálku do: | 710mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Průtok: | 60l/min |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
