FLEXIA vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, kruhová krytka gun metal
Kód: 17784Detailní popis produktu
Určeno pro vaničky z litého mramoru FLEXIA
- Průtok 30 l/min
- Shora čistitelný odpadní systém
- Příruba nerez ocel se 3 šrouby
- Krytka - materiál: nerez
Příplatek za barevné provedení dle vzorníku RAL: 30 %
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729040491 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590729040491 |
| Balení: | 1ks |
| Sifon pro otvor vaničky: | 90mm |
| Výbava: | Nízký |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 40mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
