FISA vanová zástěna 600x1500mm, bílá mat, čiré sklo
Kód: FS1062-WDetailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Typ otevírání | Jednodílná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913983559 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové sprchové zástěny pevné |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8590913983559 |
| Šířka: | 600mm |
| Výška: | 1500mm |
| Balení: | 2ks |
| Typ otevírání: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Tloušťka skla: | 6mm |
| Barva profilu: | Bílá |
| Záruka: | 3 roky |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
