FISA čiré sklo 700x1500mm
Kód: FS1072Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973130 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 8590913973130 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 1500mm |
| Balení: | 1ks |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Tloušťka skla: | 6mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
