FIGO sklenka na postavení, kouřové sklo/dřevo
Kód: 08398Detailní popis produktu
Doplňky z kolekce FIGO se vyznačují kombinací kouřového skla a dřeva, jejichž sladěný design tvoří harmonický celek. Sada obsahuje mýdlenku, sklenku na zubní kartáčky a dávkovač mýdla.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FIGO |
| Rozměr | 75x130x75 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Masiv dřevo, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.4710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995682 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleničky, držáky na zubní kartáčky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913995682 |
| Průměr: | 75mm |
| Šířka: | 75mm |
| Výška: | 130mm |
| Hloubka: | 75mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Masiv dřevo;Sklo |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | FIGO |
| Série ID: | series.242725781767135 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
