FIGO mýdlenka na postavení, kouřové sklo/dřevo
Kód: 08399Detailní popis produktu
Doplňky z kolekce FIGO se vyznačují kombinací kouřového skla a dřeva, jejichž sladěný design tvoří harmonický celek. Sada obsahuje mýdlenku, sklenku na zubní kartáčky a dávkovač mýdla.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FIGO |
| Rozměr | 138x26x97 mm |
| Šířka | 138 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 97 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Masiv dřevo, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.2830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995699 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590913995699 |
| Šířka: | 138mm |
| Výška: | 26mm |
| Hloubka: | 97mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Masiv dřevo;Sklo |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | FIGO |
| Série ID: | series.242725781767135 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
