FIGO dávkovač mýdla na postavení 300ml, kouřové sklo/dřevo
Kód: 08387Detailní popis produktu
Doplňky z kolekce FIGO se vyznačují kombinací kouřového skla a dřeva, jejichž sladěný design tvoří harmonický celek. Sada obsahuje mýdlenku, sklenku na zubní kartáčky a dávkovač mýdla.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FIGO |
| Rozměr | 80x163x80 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 163 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Masiv dřevo, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 300 ml |
| Hmotnost | 0.4710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995675 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913995675 |
| Průměr: | 80mm |
| Šířka: | 80mm |
| Výška: | 163mm |
| Hloubka: | 80mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Masiv dřevo;Sklo |
| Objem dávkovače: | 300ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | FIGO |
| Série ID: | series.242725781767135 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
