FANCY sklenka na postavení, černá
Kód: 2126110Detailní popis produktu
Série doplňků FANCY na první pohled zaujme zdařilým provedením. Příjemně oblé tvary a výběr ze tří barev (bílá, černá a tmavě zelená) je opravdovým lákadlem pro každou koupelnu. Stylové doplňky jsou vyrobeny z keramiky, která je potažena matným soft-touch povrchem, a bambusu.
Pokud nejste příznivec tuhých mýdel, i tak se vám bude hodit mýdlenka, která dobře poslouží jako miska na vlasové doplňky, prstýnky nebo mince.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | FANCY |
| Rozměr | 68x100 mm |
| Průměr | 68 mm |
| Šířka | 68 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Bambus, Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.1830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956135724 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleničky, držáky na zubní kartáčky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 4006956135724 |
| Průměr: | 68mm |
| Šířka: | 68mm |
| Výška: | 100mm |
| Hloubka: | 68mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Bambus;Keramika |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | FANCY |
| Série ID: | series.243619134971704 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
