EXTRA SLIM set plochých magnetických těsnění pro sklo 6/6mm, 1900mm
Kód: NDPT-14Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970214 |
| Taric | 40169300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Magnetické těsnění pro sprchové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590913970214 |
| Balení: | 1ks |
| Tloušťka skla: | 6mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
