ESCA univerzální vzpěra 2000mm, bílá mat
Kód: ES7234Detailní popis produktu
Součástí balení je 2x koncovka pro upevnění skla k podlaze.
Kolekce walk-in zástěn ESCA umožňuje kombinovat různá skla s profily a vzpěrami v několika barevných provedeních, ať se jedná o instalaci ke stěně nebo do prostoru. Walk-in zástěny ESCA díky stavebnicovému systému poskytují dokonalé řešení sprchového koutu pro každou koupelnu.
Charakteristika sprchových walk-in zástěn série ESCA
- Zástěny v šířkách 700 až 1500 mm
- Bezpečnostní sklo o síle 8 mm na výběr v provedení čiré / kouřové / kouřové matné / matné / Flute / Marron
- Přídavné čiré sklo (lze instalovat i samostatně) v šířkách 300 až 600 mm
- Povrchová úprava Antidrop zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění
- Stěnové profily s tolerancí 15 mm usnadňují stabilní montáž zástěn, instalace je možná na dlažbu nebo sprchovou vaničku
- Stěnový profil zástěn na výběr z provedení: chrom / černá mat / bílá mat / zlatá mat / měď mat / gun metal
- Stěnový profil zástěn s drážkou pro vložení poličky na výběr z provedení: chrom / černá mat
- Rohový profil pro spojení dvou skel na výběr v provedení: chrom / černá mat / bílá mat / zlatá mat
- Rohová vzpěra o délce 900 mm na výběr v provedení chrom / černá mat / bílá mat / zlatá mat / měď mat / gun metal
- Kolmá vzpěra o délce 1200 mm na výběr v provedení chrom / černá mat / bílá mat / zlatá mat / měď mat / gun metal
- Univerzální vzpěra o délce 2000 mm umožňuje kombinaci dvou skel, na výběr v provedení chrom / černá mat / bílá mat / zlatá mat
- Přetoková lišta o délce 1200 mm na výběr v provedení chrom / černá mat / bílá mat / zlatá mat
- Vzpěry i přetokové lišty lze zkrátit na požadovaný rozměr
- T-spojka umožňuje kombinaci dvou skel dohromady, na výběr v provedení chrom / černá mat / bílá mat / zlatá mat
- Variabilní provedení L/R
- Výška 2100 mm
Kombinace sestavení sprchového koutu:

S rohovou vzpěrou
a stěnovým profilem
Zástěny do šířky 1200 mm

S kolmou vzpěrou
a stěnovým profilem

Zástěna v prostoru
s dvěma kolmými vzpěrami

Dvě zástěny se stěnovým
profilem spojené kolmými
vzpěrami a T-spojkou

Dvě zástěny se stěnovým
profilem spojené univerzální
vzpěrou

Zástěna a přídavné sklo
se stěnovým a rohovým
profilem a univerzální vzpěrou
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Rozměr | 200 cm |
| Barva profilu | Bílá |
| Hmotnost | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979194 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzpěry ke sprchovým zástěnám |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590913979194 |
| Balení: | 1ks |
| Barva profilu: | Bílá |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | ESCA |
| Série ID: | series.221929550123464 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
