ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom
Kód: ES7410Detailní popis produktu
Prahová lišta, pro zástěny typu walk-in
Vhodná ochrana proti vytékající vodě u sprchových zástěn.
Instalace: Nalepení na vaničku nebo dlažbu (po celé délce) pomocí silikonového tmelu. Tmel není součástí balení.
Možnost zkrácení na potřebnou délku.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 120 cm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Hmotnost | 0.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979385 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství ke sprchovým zástěnám |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590913979385 |
| Balení: | 1ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
