ERSEL skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39,5cm, černá
Kód: TY323BDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,5x12 cm |
| Průměr | 395 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114984 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8590913114984 |
| Průměr: | 395mm |
| Šířka: | 395mm |
| Výška: | 120mm |
| Hloubka: | 395mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Sklo |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
| Série: | BEAUTY |
| Série ID: | series.133500468461580 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
