EMPIRE COMPACTJET MINI bezdotykový tryskový osoušeč rukou 230 V, 900 W, 156x238xx99,5mm, ABS plast, bílá
Kód: 9855Detailní popis produktu
- Ultrakompaktní tryskový osoušeč rukou s hloubkou pod 10 cm
- Osouší silným proudem vzduchu ve tvaru paprsku
- Úspora až 80 % nákladů v porovnání s ručníky
- Jednoduchá náhrada za tradiční osoušeč bez nutnosti přesekávat přívodní kabel
- Způsob ovládání: Infrasnímač (PIR čidlo) s automatickým vypnutím
- Rychlost proudění vzduchu: 200 km/hod
- Příkon 900 W
- Max. výkon 110 m3/h
- Napájení 220-240 V / 50-60 Hz
- Stupeň krytí IP23
| Značka | EMPIRE |
|---|---|
| Rozměr | 156x238x100 mm |
| Šířka | 156 mm |
| Výška | 238 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 3.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8595591203609 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 8595591203609 |
| Šířka: | 156mm |
| Výška: | 238mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Ostatní tvary |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
