ELEA sprchová vanička litý mramor, 160x80cm, bílá
Kód: PEL16080Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozměr | 160x80x3,5 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 35 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnost | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972249 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 83 kg |
| EAN: | 8590913972249 |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 35mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Délka: | 1600mm |
| Materiál: | Litý mramor |
| Záruka: | 3 roky |
| Reliéf (povrch) dna: | Profilovaný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
