EIRA koupelnový ventilátor axiální, 15W, potrubí 100mm, černá
Kód: EI101BDetailní popis produktu
- Spouští se samostatným vypínačem nebo vypínačem ovládajícím osvětlení
V nabídce jsou 2 varianty ventilátorů:
STANDARD - aktivace samostatným vypínačem nebo vypínačem ovládajícím osvětlení
TIMER - spouští se tlačítkovým vypínačem a po uplynutí nastavené doby se automaticky vypne
- Stupeň krytí IPX4 (možnost instalace nad vanou)
- Možnost instalace na zeď či do stropu
- Aerodynamický tvar odtahové části zajišťuje velmi tichý chod
- Lehce odnímatelný čelní panel pro snadné čištění
- Včetně zpětné klapky
- Pouzdrová ložiska
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EIRA VENTILÁTOR |
| Rozměr | 150x150x100 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Průměr potrubí | 100 mm |
| Příkon | 15.00 W |
| Průtok vzduchu | 80.00 m3/hod |
| Hluk | 30.00 dB |
| Počet otáček | 2500 ot/min |
| Max. délka odtahu | 4 m |
| Stupeň krytí | IPx4 |
| Napětí | 230 V |
| Hmotnost | 0.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120305 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové ventilátory pro průměr potrubí 100 mm |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 8590913120305 |
| Šířka: | 150mm |
| Výška: | 150mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Průměr potrubí: | 100mm |
| Průtok vzduchu: | 80m3/hod |
| Hluk: | 30dB |
| Materiál: | Plast |
| Stupeň krytí: | IPx4 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 15W |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. délka odtahu: | 4m |
| Počet otáček: | 2500ot/min |
| Série: | EIRA VENTILÁTOR |
| Série ID: | series.132946417680752 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
