ECOLORED zásobník na toaletní papír max. Ø 23cm, ABS, Soft Touch, černá mat
Kód: A75610VBDetailní popis produktu
Průměr trnu pro toaletní papír: 43 nebo 73 mm Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotekKolekce ECOLORED (nejen) pro veřejné prostory nabízí širokou škálu koupelnových doplňků, které se vyznačují podmanivým designem. Při návrhu a výrobě byl zohledněn i dopad na životní prostředí, a proto jsou všechny produkty vyrobeny z recyklovaného plastu.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 270x273x128 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 273 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.9020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090117633 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na WC papír do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8020090117633 |
| Šířka: | 270mm |
| Výška: | 273mm |
| Hloubka: | 128mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | ECOLORED |
| Série ID: | series.252814659947309 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
