ECOLORED zásobník na papírové ručníky v roli, Autocut, 32x40,5x22,4cm, ABS, Soft Touch, černá mat
Kód: A78050VBDetailní popis produktu
Plastový zásobník na papírové ručníky v roli s automatickým ořezem. Výkonný řezací mechanismus umožňuje plynulé dávkování po jednom útržku. Velká kapacita snižuje nutnost častého doplňování. Ideální pro rušné toalety např. ve školách, továrnách nebo na letištích. Polotransparentní okénko poskytuje dobrý přehled, kdy je třeba obsah doplnit.
- Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.
Kolekce ECOLORED (nejen) pro veřejné prostory nabízí širokou škálu koupelnových doplňků, které se vyznačují podmanivým designem. Při návrhu a výrobě byl zohledněn i dopad na životní prostředí, a proto jsou všechny produkty vyrobeny z recyklovaného plastu.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 320x405x224 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 405 mm |
| Hloubka | 224 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 3.7760 kg |
| EAN | 8020090117244 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na ručníky do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.78 kg |
| EAN: | 8020090117244 |
| Šířka: | 320mm |
| Výška: | 405mm |
| Hloubka: | 224mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | ECOLORED |
| Série ID: | series.252814659947309 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
