ECOLORED zásobník na papírové ručníky, 29x40x13cm, ABS, Soft Touch, černá mat
Kód: A83010VBDetailní popis produktu
- Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.
Kolekce ECOLORED (nejen) pro veřejné prostory nabízí širokou škálu koupelnových doplňků, které se vyznačují podmanivým designem. Při návrhu a výrobě byl zohledněn i dopad na životní prostředí, a proto jsou všechny produkty vyrobeny z recyklovaného plastu.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 290x400x130 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 1.5170 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090117374 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na ručníky do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 8020090117374 |
| Šířka: | 290mm |
| Výška: | 400mm |
| Hloubka: | 130mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | ECOLORED |
| Série ID: | series.252814659947309 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
