ECOLORED zásobník na papírové kapesníky, 27x13x7cm, ABS, Soft Touch, černá mat
Kód: A68700VBDetailní popis produktu
- Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.
Kolekce ECOLORED (nejen) pro veřejné prostory nabízí širokou škálu koupelnových doplňků, které se vyznačují podmanivým designem. Při návrhu a výrobě byl zohledněn i dopad na životní prostředí, a proto jsou všechny produkty vyrobeny z recyklovaného plastu.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 270x130x70 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Lepení, Vrtání, Na postavení |
| Hmotnost | 0.2400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090117947 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na hygienické potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8020090117947 |
| Šířka: | 270mm |
| Výška: | 130mm |
| Hloubka: | 70mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Lepení;Vrtání;Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | ECOLORED |
| Série ID: | series.252814659947309 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
