ECOLORED odpadkový koš nástěnný s víkem 23l, ABS, Soft Touch, bílá
Kód: A74020AWDetailní popis produktu
Kolekce ECOLORED (nejen) pro veřejné prostory nabízí širokou škálu koupelnových doplňků, které se vyznačují podmanivým designem. Při návrhu a výrobě byl zohledněn i dopad na životní prostředí, a proto jsou všechny produkty vyrobeny z recyklovaného plastu.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 335x545x225 mm |
| Šířka | 335 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace | Na postavení, Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost | 1.7552 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090119392 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do veřejných prostor PUBLIC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| EAN: | 8020090119392 |
| Šířka: | 335mm |
| Výška: | 545mm |
| Hloubka: | 225mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace: | Na postavení;Závěsná |
| Výbava: | Klasické koše |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | ECOLORED |
| Série ID: | series.252814659947309 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
