ECOLORED dávkovač tekutého mýdla 550ml, ABS, Soft Touch, černá mat
Kód: A71401VBDetailní popis produktu
- Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Kolekce ECOLORED (nejen) pro veřejné prostory nabízí širokou škálu koupelnových doplňků, které se vyznačují podmanivým designem. Při návrhu a výrobě byl zohledněn i dopad na životní prostředí, a proto jsou všechny produkty vyrobeny z recyklovaného plastu.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 102x216x90 mm |
| Šířka | 102 mm |
| Výška | 216 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 550 ml |
| Hmotnost | 0.4810 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090115080 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8020090115080 |
| Šířka: | 102mm |
| Výška: | 216mm |
| Hloubka: | 90mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Objem dávkovače: | 550ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | ECOLORED |
| Série ID: | series.252814659947309 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
