EASY ruční sprcha, průměr 80mm, ABS/černá
Kód: GYHS10004Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Průměr | 80 mm |
| Výška | 192 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost | 0.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341090664 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8003341090664 |
| Průměr: | 80mm |
| Výška: | 192mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Jedna funkce;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
