E-120 GBT koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 15W, potrubí 120mm, černá
Kód: 00901502Související produkty
Detailní popis produktu
- Nastavitelný elektronický časovač od 3 do 15 minut
- Elegantní skleněný čelní panel
- Snadná instalace bez použití šroubů
- Motor má kuličková ložiska
- Zpětná klapka k dokoupení, není součástí balení
Špičkový design
- Odvodové sání, oblíbené u kuchyňských digestoří, se dostává i do koupelen a na WC (hluk z potrubí nevychází přímo skrz ventilátor do místnosti, ale narazí na čelní desku, část se odrazí zpět a jen malá část vyzařuje do boku - příznivý vliv na snížení hlučnosti)
- Možnost instalace do stěny a do stropu
- U modelů s označením TH je deska podsvícena modře svítícím displejem se zobrazením aktuální teploty a relativní vlhkosti (v dané místnosti)
Snadné čištění
- Skleněnou čelní desku lze snadno pootočením sejmout, omýt pod tekoucí vodou a nasadit zpět
V nabídce 3 varianty ventilátorů:
STANDARD - aktivace externím vypínačem v místnosti (označení G)
TIMER - nastavitelný elektronický časovač od 3 do 15 minut (označení GT)
HYGRO - nastavitelný senzor vlhkosti - od 40 do 90 %. Nastavitelný elektronický časovač od 3 do 15 minut. Displej s teploměrem a vlhkoměrem (označení GTH).
| Značka | CATA |
|---|---|
| Série | VENTILÁTORY E |
| Rozměr | 170x170x94 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 94 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast - Sklo |
| Průměr potrubí | 120 mm |
| Příkon | 15.00 W |
| Průtok vzduchu | 210.00 m3/hod |
| Hluk | 33.00 dB |
| Počet otáček | 2400 ot/min |
| Max. délka odtahu | 4 m |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnost | 1.1070 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8422248359306 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové ventilátory pro průměr potrubí 120 mm |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 8422248359306 |
| Šířka: | 170mm |
| Výška: | 170mm |
| Hloubka: | 94mm |
| Balení: | 1ks |
| Průměr potrubí: | 120mm |
| Průtok vzduchu: | 210m3/hod |
| Hluk: | 33dB |
| Výbava: | Časovač |
| Materiál: | Plast - Sklo |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 15W |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. délka odtahu: | 4m |
| Počet otáček: | 2400ot/min |
| Série: | VENTILÁTORY E |
| Série ID: | series.132946417680749 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
