DUCK dětské WC sedátko, fialová
Kód: 366424Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 29,4x16,3x43,4 cm |
| Šířka | 294 mm |
| Výška | 163 mm |
| Hloubka | 434 mm |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117596 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská WC sedátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590913117596 |
| Šířka: | 294mm |
| Výška: | 163mm |
| Hloubka: | 434mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
