DUCK dětské protiskluzové stupátko do koupelny, fialová
Kód: 366414Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 43,5x15,4x34,3 cm |
| Šířka | 435 mm |
| Výška | 154 mm |
| Hloubka | 343 mm |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Plast |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 0.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117572 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stupátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 8590913117572 |
| Šířka: | 435mm |
| Výška: | 154mm |
| Hloubka: | 343mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Nosnost: | 50kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
