Držák sprchy kulatý, pevný, zlato mat
Kód: SD71GDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 34 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 47 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost | 0.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123870 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ruční sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590913123870 |
| Šířka: | 34mm |
| Výška: | 30mm |
| Hloubka: | 47mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Ostatní: | Pevné |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
