Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, měď mat
Kód: 1205-09PGDetailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 52 mm |
| Šířka | 52 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hloubka | 72 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 0.2450 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122316 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyústění sprchy s držákem ruční sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8590913122316 |
| Průměr: | 52mm |
| Šířka: | 52mm |
| Výška: | 52mm |
| Hloubka: | 72mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Ostatní: | Pevné;PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
