Dřezový sifon s přepadem, ovládáním a odbočkou, 6/4", včetně pilety, DN40, bílá
Kód: 155.128.0Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Hmotnost | 0.5851 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120640 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové výpusti a sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8590913120640 |
| Balení: | 1ks |
| Velikost závitu: | 6/4" |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 40mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
