Dřezová výpust 6/4", s přepadem a ovládáním, nerez
Kód: 155.122.1Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Materiál | Nerez, Plast |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Hmotnost | 0.3900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913131738 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové výpusti a sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8590913131738 |
| Balení: | 1ks |
| Velikost závitu: | 6/4" |
| Materiál: | Nerez;Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
