DRAGON BLACK čtvercový sprchový kout 900x900mm, rohový vstup
Kód: GD4290B-01Detailní popis produktu
Výjimečná série sprchových zástěn pro všechny generace. Čistý design umocní moderní vzhled Vaší koupelny.
Charakteristika sprchových zástěn série DRAGON:
- Masivní ložisková kola a spodní vodící díl zaručují bezvadný chod na mnoho let
- Hliníkové profily ve dvou barevných variantách - chrom a černá matná
- Bezpečnostní sklo o síle 8 mm s oboustrannou povrchovou úpravou COATED GLASS pro snadnou údržbu
- Rozstřiku vody zabraňuje prahová lišta a magnetické těsnění
- Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou
- Sklo dveří je volně zavěšené bez spodního vodícího profilu
- Provedení je variabilní pro instalaci s levým i pravým otevíráním
- Pro vyšší stabilitu doporučujeme instalovat zástěnu se vzpěrou GDV300/GDV300B
- Prodloužená záruka 3 roky



Možnost výroby zástěn na míru dle požadavků klienta do výšky 2000 mm

- Variabilní řešení zástěn na míru
- Výška do 2000 mm
- Cena je navýšena o 40 % (k typu s nejbližším rozměrem)
- ATYPické řešení bude naceněno a zhotoveno pouze na základě náčrtku od zákazníka
- U čtvrtkruhové zástěny atypické řešení není možné
- Pro více informací kontaktujte naši podporu
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 450 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost | 84.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980664 |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové zástěny s posuvnými dveřmi a rohovým vstupem |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 84 kg |
| EAN: | 8590913980664 |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 2000mm |
| Hloubka: | 900mm |
| Balení: | 2ks |
| Tvar: | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Záruka: | 3 roky |
| Šířka vstupu: | 450mm |
| Série: | DRAGON |
| Série ID: | series.132946417680764 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
